1 BHK Apartment In Bhanu Avenue For Sale In Kukatpally
Bhanu Avenue Kukatpally, Hyderabad, Telangana 500072
Not under loan₹
₹52 Lacs
₹16,250 per sq.ft.
₹29,803/Month
Estimated EMI
320 sqft
Builtup
1/6East
Facing
1 BHK
Apartment Type
0
Bathrooms
Bike and Car
Parking