1 BHK Apartment In Alpine Viva For Sale In Whitefield
Alpine Viva S.No 139, Alpine Viva, Whitefield - Hoskote Rd, Sai Gardens, Krishnarajapuram, Bengaluru, Karnataka 560067, India
Not under loan₹
₹68 Lacs
₹13,600 per sq.ft.
₹38,973/Month
Estimated EMI
500 sqft
Builtup
1/5East