2 BHK Apartment In Sri Devi Scarlet Stones For Sale In Indira Nagar
Sri Devi Scarlet Stones Indira Nagar, Chennai, Tamil Nadu
Not under loan₹
₹1.37 Crores
₹12,145 per sq.ft.
₹78,520/Month
Estimated EMI
1,128 sqft
Builtup
1/11East