2 BHK Apartment In Sanjeevani Sadafulee For Sale In Balewadi
Sanjeevani Sadafulee Balewadi, Off Baner Road, Lane Opp. Sadanand Hotel, Pune-411045, Maharashtra, INDIA.
Not under loan₹
₹1.05 Crores
₹10,682 per sq.ft.
₹60,180/Month
Estimated EMI
983 sqft
Builtup
1/10West