3 BHK Flat In Kolte Patil Raaga Apartment For Sale In Kannuru
Sy.No 31, Kannur Yelahanka Road Kannur Village And Post
Not under loan₹
₹1.3 Crores
₹10,860 per sq.ft.
₹74,508/Month
Estimated EMI
1,197 sqft
Builtup
1/6East