3 BHK Apartment In Golf Estate By M3m For Sale In Sector 65
Golf Estate By M3M M3M Golf Estate
Not under loan₹
₹10 Crores
₹28,571 per sq.ft.
₹5.73 Lacs/Month
Estimated EMI
3,500 sqft
Builtup
1/3North
Facing
3 BHK
Apartment Type
4
Bathrooms
Car
Parking