4+ BHK Apartment In Melange Building For Sale In Santacruz East
Melange Building Melange Building
Under Loan₹
₹5.95 Crores
₹29,750 per sq.ft.
₹3.41 Lacs/Month
Estimated EMI
2,000 sqft
Builtup
1/12Commute Friendly
North-East
Facing
4+ BHK
Apartment Type
4
Bathrooms
Bike and Car
Parking