Co-Working space in Doddajala, Bangalore for Rent
Aero Serene, Opposite to Akash College,
₹ 5.4 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹50 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
9,000 sqft₹60.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Co-Working
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From