Office Space in Mulund East, Mumbai for Rent
anutham veena, near maratha mandir, kelkar college
₹ 80,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
310 sqft₹258.06 per Sq.Ft.
Builtup
1/8Office Space
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From