Godown/Warehouse in Hoskote, Bangalore for Rent
Nidighatta Village, Behind Bangalore Last stop cafe
₹ 1.65 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹13.2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
5,500 sqft₹30.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
27-May-2026
Available From