Godown/Warehouse in Mallapur, Bangalore for Rent
Sondekoppa Main Rd, BPRL Pvt Ltd Factory
₹ 2 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹20 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
88,000 sqft₹2.27 per Sq.Ft.