Office Space in Neelankarai, Chennai for Rent
Pandian Salai, SS Auto Works
₹ 28,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
950 sqft₹29.47 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Office Space
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
26-May-2026
Available From