Godown/Warehouse in Sector 53, Faridabad for Rent
Jiwan Colony II near Raj Medical Store, near Raj Medical Store
₹ 7,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹14,000
Deposit (Non-Negotiable)
495 sqft₹14.14 per Sq.Ft.