Showroom in Vile Parle West, Mumbai for Rent
Irla Rd, Navpada, Prem Nagar, Vile Parle West, Mumbai, Alfa stors
₹ 5 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹25 Lacs
Deposit (Negotiable)
1,700 sqft₹294.12 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Showroom
Property Type
Public
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From