1 BHK Apartment In Karam Garden For Sale In Karma Garden
karam garden Block-3, Karma Garden, Belavali, Ambernath
Not under loan₹
₹25 Lacs
₹3,338 per sq.ft.
₹14,328/Month
Estimated EMI
749 sqft
Builtup
1/5North-East