2 BHK Apartment In Megapolis Serenity For Sale In Hinjawadi
Megapolis Serenity Siraj Dokadia Rd
Not under loan₹
₹85 Lacs
₹12,195 per sq.ft.
₹48,717/Month
Estimated EMI
697 sqft
Builtup
1/8North
Parking
1/8