2 BHK Apartment In Megapolis Symphony For Sale In Hinjawadi Phase 3
Megapolis Symphony Hinjewadi - Pirangut Rd, Phase 3, Hinjewadi Rajiv Gandhi Infotech Park, Hinjawadi, Pimpri-Chinchwad, Maharashtra 411057, India
Not under loan₹
₹85 Lacs
₹8,095 per sq.ft.
₹48,717/Month
Estimated EMI
1,050 sqft
Builtup
1/5South-East