2 BHK Apartment In Hs Landmark For Sale In Mulund West
HS Landmark Opp PK Road Kalidas,Kalidas Road,Mulund West, Mumbai
Not under loan₹
₹2.06 Crores
₹17,011 per sq.ft.
₹1.18 Lacs/Month
Estimated EMI
1,211 sqft
Builtup
1/12Exclusive Deal