2 BHK Apartment In Panchsheel Greens 1 For Sale In Sector 16b Noida
Panchsheel Greens 1 Plot No. GH-01 Link Road, Sector 16B Rd, Bhangel, Greater Noida, Uttar Pradesh 201318
Not under loan₹
₹96.75 Lacs
₹9,000 per sq.ft.
₹55,451/Month
Estimated EMI
1,075 sqft
Builtup

Don't Know
Parking
0.7 km from Sector 59
Explore More Properties