2 BHK Flat In Vishwakunj Apartment For Sale In Bopodi
Dr. D J Patil Road, OFF, Aundh Road, Chikhalwadi, Bopodi, Pune, Maharashtra 411020, India
Not under loan₹
₹1.4 Crores
₹11,915 per sq.ft.
₹80,240/Month
Estimated EMI
1,175 sqft
Builtup
1/21East