Industrial Building in Surajpur, Greater_noida for sale
MobeUPSIDC Site C, Surajpur, Greater Noida, Lg Electronics
₹32 Crores
₹32,000.00 / sq.ft.
₹24.03 Lacs/Month
Estimated EMI
10,000 sqft₹32,000 per Sq.Ft.