3 BHK Apartment In Marvel Sequoia For Sale In Whitefield
Marvel Sequoia Whitefield, Kadugodi, Bengaluru, Karnataka
Not under loan₹
₹1.75 Crores
₹13,188 per sq.ft.
₹1 Lacs/Month
Estimated EMI
1,327 sqft
Builtup
1/5East
Bathrooms
None
Parking