4 BHK House For Sale In Krishnarajapura
Independent House, Manjunatha Layout ,near Giridhanva school
Not under loan₹
₹1.3 Crores
₹6,190 per sq.ft.
₹74,508/Month
Estimated EMI
2,100 sqft
Builtup
1/24East