Shop in Hosur, Bangalore for Rent
Anthivadi, near Apollo Pharmacy Vikas Nagar Hosur
₹ 40,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
750 sqft₹53.33 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-Jun-2026
Available From