Shop in Chandrayangutta,, Hyderabad for Rent
Ghulam Murtuza Colony,, GM Chowni Library
₹ 2,500
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹7,500
Deposit (Non-Negotiable)
120 sqft₹20.83 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Shop
Property Type
None
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From