Shop in Haibutpur, Delhi for Rent
Bahadurgarh Rd, delhi govt wine shop
₹ 20,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹20,000
Deposit (Non-Negotiable)
480 sqft₹41.67 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From