Shop in Keelkattalai, Chennai for Rent
1st Main Rd, Bharat Nagar, Shirdi Shri Bhairava Sai Baba temple
₹ 9,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
85 sqft₹105.88 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From