Shop in Ashok Nagar, Chennai for Rent
6th avanue near jawaharal nehru school, NEHRU SCHOOL
₹ 54,999
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹5.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
800 sqft₹68.75 per Sq.Ft.