Shop in Rajajinagar, Bangalore for Rent
4th Main Rd, Maruthi Extension, Sai Baba Temple
₹ 6,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹60,000
Deposit (Non-Negotiable)
80 sqft₹75.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From