Shop in Hosaroad Rayasandra, Bangalore for Rent
Notre Dame Nagar, 170/A, 3rd Cross Rd, Rajiv Nagar, Choodasandra, Bengaluru, Karnataka 560099, India Lat, Lon: ********8, 77.673500,
₹ 15,500
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
750 sqft₹20.67 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From