Showroom in Cit Nagar, Chennai for Rent
cit nagar, Manidha Naeyam IAS Academy
₹ 1.76 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹17.6 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,200 sqft₹80.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/11Showroom
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
29-May-2026
Available From