Showroom in Fort, Mumbai for Rent
Nagindas Master Rd Kala Ghoda, Fort Mumbai, Maharashtra 400023, Commerce House
₹ 7.5 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹45 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
500 sqft₹1,500.00 per Sq.Ft.