Industrial Building in Poonamallee , Chennai for Rent
Mount Poonamallee Rd Kamatchi Nagar, D-Mart
₹ 3.29 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹19.75 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
4,388 sqft₹75.00 per Sq.Ft.