Industrial Building in Sector 23, Faridabad for Rent
Sanjay Colony,, Rajendra Chowk
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹15,000
Deposit (Non-Negotiable)
287 sqft₹52.26 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Industrial Building
Property Type
Public
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From