Industrial Building in Mayapuri, Delhi for Rent
Mayapuri Industrial Area Phase 2, Ravindar Store
₹ 20,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹40,000
Deposit (Non-Negotiable)
446 sqft₹44.84 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Industrial Building
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From