Industrial Shed in Bilaspur Kalan, Gurgaon for Rent
NH- 8, Bilaspur Kalan, Gurugram, Haryana 122413, Park Inn by Radisson Bilaspur
₹ 25 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Crore
Deposit (Non-Negotiable)
1,00,000 sqft₹25.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/12Industrial Shed
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From