Office in T. Dasarahalli, Bangalore for Rent
S M Road, Prashanth Nagar,, Poorvika Mobiles Pvt Ltd
₹ 38,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Negotiable)
750 sqft₹50.67 per Sq.Ft.