Godown/Warehouse in Asif Nagar, Hyderabad for Rent
Opp. Asif Nagar P.S., Asif Nagar Road, , Ameena Palace Function Hall
₹ 80,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,250 sqft₹35.56 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Godown/Warehouse
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From