Godown/Warehouse in Vilambakkam, Chennai for Rent
gayatri co project , Krishna Temple Vilambakkam
₹ 25,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹2.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,400 sqft₹10.42 per Sq.Ft.