Godown/Warehouse in Shamirpet, Hyderabad for Rent
shamirpet rd , near NALSAR University of Law
₹ 2 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹6 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
87,120 sqft₹2.30 per Sq.Ft.