Godown/Warehouse in Ravuthanahalli, Bangalore for Rent
Harokyathanahalli, near Nelamangala RTO
₹ 4,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
1,078 sqft₹3.71 per Sq.Ft.