Godown/Warehouse in Hulimavu, Bangalore for Rent
Nyanappana Halli, Hulimavu, JJ Elita luxury apartments
₹ 33,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
800 sqft₹41.25 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From