Godown/Warehouse in 38, Perumal Mudali Street, Chennai for Rent
Royapettah, Express Avenue mall
₹ 24,500 +
₹ 2,500Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹2.45 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,000 sqft₹24.50 per Sq.Ft.
Builtup
1/14Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
09-Jun-2026
Available From
2.0 km from Thousand Lights
Explore More Properties