Godown/Warehouse in Dadri, Greater Noida for Rent
Tilapta Village, Fouji car ac electronic
₹ 25,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
2,225 sqft₹11.24 per Sq.Ft.