Godown/Warehouse in Vittasandra Main Rd, Bangalore for Rent
Bengaluru, Karnataka, India, near nice road junction
₹ 75,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
22,300 sqft₹3.36 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From