3 BHK Apartment In Hirize Elysia For Sale In Narsingi
Hirize Elysia DSR Classe,
Not under loan₹
₹1.99 Crores
₹9,171 per sq.ft.
₹1.14 Lacs/Month
Estimated EMI
2,170 sqft
Builtup
1/18North
Parking
1/18
1/5