Restaurant/Cafe in Alwarpet, Chennai for Rent
St.Marys Road, Crowne Plaza Chennai Adyar Park, an IHG Hotel
₹ 75,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹7.5 Lacs
Deposit (Negotiable)
1,200 sqft₹62.50 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Restaurant/Cafe
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From