Commercial Property in Sector 2 , Gurgaon for Rent
Gwal Pahari near , Golden Tulip Suites
₹ 40,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹80,000
Deposit (Non-Negotiable)
5,500 sqft₹7.27 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Other business
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From