Office Space in T. Nagar, Chennai for Rent
S Usman Road, Krishnaveni cinemas
₹ 36,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2.16 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
600 sqft₹60.00 per Sq.Ft.
Builtup

Office Space
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
27-May-2026
Available From