Godown/Warehouse in Neelwal, Delhi for Rent
Urban Extension Road and PVC market, Urban Extension Road - II
₹ 1.5 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
9,999 sqft₹15.00 per Sq.Ft.